Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Alchymistova dcera.

McMahon, Katharine
1. vyd. v českém jazyce. BB/art, 2010. 343 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. Alchymistova dcera
  McMahonová, Katharine - 2010 - 343 str.
  Emilie Seldenová vyrůstá jako osamocené dítě ve starobylém sídle v anglickém Buckinghamshire, opředeném mnoha tajemstvími. Žije pouze se svým asketickým otcem Johnem, přírodovědcem a alchymistou, který z ní chce vychovat svou následovnici, a se dvěma sloužícími. A tak ačkoliv se Emilie vyzná v přírodních vědách jako žádná jiná dívka v zemi, do tajů lidské duše nikdy nepronikla, protože nemá nikoho, kdo by ji k tomuto poznání zavedl. Na jaře roku 1725 naruší jejich zatím nejodvážnější experiment – pokus vdechnout život mrtvé hmotě – příjezd dvou zajímavých mužů. Emilie pod dojmem první lásky a přívalu dosud netušených citů učiní osudové životní rozhodnutí. Ocitá se v Londýně, v honosné, ale zároveň nemilosrdné společnosti, na kterou není ani v nejmenším připravená. Pokusí se uprchnout zpátky ke svým knihám a studiu, ale místo toho narazí na ohromující tajemství. Teprve toho skandální odhalení jí pomůže vyznat se sama v sobě, pochopit své nejbližší a najít smysl svého dosud nenaplněného života. Přeložili Lud. a Tomáš Havlíkovi.
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 120 Kč
 2. ALCHYMISTOVA DCERA
  ALCHYMISTOVA DCERA (Katharine McMAHONová)
  2010, 1.VYDÁNÍ, 344 STRAN, PEVNÁ VAZBA S PŘEBALEM Skandální odhalení v honosné společnosti Emilie Sheldonová vyrůstá ve starobylém sídle v anglickém Beckinghamshire, opředeném mnoha tajemstvími. Žije pouze s otcem, který z ní chce vychovat alchymistku a filozofku. Nemá však nikoho, kdo by jí umožnil nahlédnout do tajů lidského srdce. Na jaře roku 1725 naruší jejich zatím nejodvážnější experiment – pokus vdechnout život mrtvé hmotě – příjezd dvou zajímavých cizinců a Emilie pod dojmem první lásky a přívalu dosud netušených citů činí osudové životní rozhodnutí. Ocitá se v Londýně, na který není ani v nejmenším připravená.
  Knihy Arcanum (Třebíč) - 224 Kč
 3. Katharine McMahon - Alchymistova dcera
  - 2010 - 344 str.
  Skandální odhalení v honosné společnosti Emilie Sheldonová vyrůstá ve starobylém sídle v anglickém Beckinghamshire, opředeném mnoha tajemstvími. Žije pouze s otcem, který z ní chce vychovat alchymistku a filozofku. Nemá však nikoho, kdo by jí umožnil nahlédnout do tajů lidského srdce. Na jaře roku 1725 naruší jejich zatím nejodvážnější experiment pokus vdechnout život mrtvé hmotě příjezd dvou zajímavých cizinců a Emilie pod dojmem první lásky a přívalu dosud netušených citů činí osudové životní rozhodnutí. Ocitá se v Londýně, na který ... [více]
  Aukro (karavana11, Praha 2) - 120 Kč (KUP TEĎ)
 4. Alchymistova dcera
  Katharine McMahonová - 2010 - 343 str.
  BB Art, Praha, výborný stav, kartonová vazba s přebalem, první vyd. v ČJ, 343 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 180 Kč
 5. Alchymistova dcera
  Katharine McMahonová - 2010 - 340 str.
  Očtená.
  Antikvariát Brdy [internet] - 85 Kč