Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

ABC přírody : svět v otázkách a odpovědích.

Allen, Durward Leon; ed. Scheffel, Richard L
Vyd. 2. Reader's Digest Výběr, 1996. 328 s.
 1. ABC přírody od kolektiv autorů
  - 1996
  ABC přírody od kolektiv autorů. Svět v otázkách a odpovědích Jak velká je Mléčná dráha? Proč se střídají roční období? Co je příčinou zatmění Slunce? Proč se mění velikost Měsíce? Odkud přilétají komety? Co jsou to padající hvězdy? Kolik váží vzduch? Čím se liší rostliny od živočichů? Jsou všechny rostliny zelené? Jsou řasy jedlé? Čím se živí houby? Jak se pozná, zda je houba jedovatá? Co jsou to vlastně lišejníky? Jak se rozmnožují mechy? Kteří živočichové se dělí o potravu? Jak se pohybují živočichové bez nohou? Co jsou to létající draci? Podle čeho se orientují tažní ptáci? Proč ptáci zpívají? Jak si hlubinné ryby vyrábějí světlo? Spí ryby vůbec? Jak dokážou savci přežít zimu? Škodí zvířatům mýcení lesa? K čemu slouží bažiny a močály? Vydáno 1996. Stran. 328. Nová. Nečtená kniha. Velký formát.
  Antikvariát AANET (Borotice u Znojma) - 328 Kč
 2. ABC přírody - svět v otázkách a odpovědích
  - 1996
  Kolektiv autorů - 1996 ABC přírody od kolektiv autorů. Svět v otázkách a odpovědích Jak velká je Mléčná dráha? Proč se střídají roční období? Co je příčinou zatmění Slunce? Proč se mění velikost Měsíce? Odkud přilétají komety? Co jsou to padající hvězdy? Kolik váží vzduch? Čím se liší rostliny od živočichů? Jsou všechny rostliny zelené? Jsou řasy jedlé? Čím se živí houby? Jak se pozná, zda je houba jedovatá? Co jsou to vlastně lišejníky? Jak se rozmnožují mechy? Kteří živočichové se dělí o potravu? Jak se
  Antikvariát 390 (Hradec Králové) - 120 Kč
 3. ABC přírody - Svět v otázkách a odpovědích
  *** kolektiv autorů*** - 1996 - 328 stan, velký formát : 31 x 24 cm, 1. vydání str.
  Reader´s Digest 1996. 328 stan, velký formát : 31 x 24 cm, 1. vydání stran
  Jak velká je Mléčná dráha? Proč se střídají roční období? Co je příčinou zatmění Slunce? Proč se mění velikost Měsíce? Odkud přilétají komety? Co jsou to padající hvězdy? Kolik váží vzduch? Čím se liší rostliny od živočichů? Jsou všechny rostliny zelené? Jsou řasy jedlé? Čím se živí houby? Jak se pozná, zda je houba jedovatá? Co jsou to vlastně lišejníky? Jak se rozmnožují mechy? Kteří živočichové se dělí o potravu? Jak se pohybují živočichové bez nohou? 
  Antikvariát Bohumín (Bohumín) - 100 Kč
 4. ABC přírody
  Kolektiv autorů - 1996 - 328 str.
  Reader´s Digest Výběr, 1996, menší A3, 328 stran, bohatá obrazová příloha, laminovaná vazba, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 250 Kč
 5. ABC přírody
  Kolektiv autorů - 1996
  Reader´s Digest Výběr 1996, bohatá obrazová příloha, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 50 Kč