Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

A co když je to pravda?.

Lévy, Marc
2. vyd., (V Albatrosu 1.). Albatros, 2005. 217 s.
Edice: Albatros Plus ; sv. 84
 1. DRUHÁ ŠANCE
  MARC lEVY - 2014
  Motto,Praha,2014, orig. pevná vazba s přebalem, výborný stav - nová kniha, Jaké to je mít šedesát dní na zvrácení svého osudu? Andrew Stilman, významný reportér New York Times, se právě oženil. Dne 9. července 2012 ráno běží podél řeky Hudson, když na něj najednou někdo zaútočí. Ucítí v zádech palčivou bolest a zhroutí se na zem. Když se probudí, píše se 7. květen 2012… Do svatby i do podivného útoku zbývají dva měsíce… Od tohoto okamžiku má šedesát dní na to, aby odhalil útočníka a zjistil jeho motiv, šedesát dní na to, aby zvrátil běh osudu. Andrew vstoupil do dveří svého domu, vyběhl do třetího poschodí, strčil klíč do zámku a vešel do bytu. Klíče mu vypadly z rukou, když uviděl v obýváku Valérii… Na chvilku přestala prohledávat byt, zadívala se na něj a zeptala se, proč na ni tak tupě zírá… Andrew neodpověděl. Vběhl do ložnice, popadl dálkový ovladač na nočním stolku a zapnul televizi. Na newyorském kanálu vysílali ranní zprávy. Andrew zůstal jako opařený, uvědomil si, že zná každou zprávu, kterou hlasatel oznamoval… Jeho krejčí mu jednou řekl, že život není jako jeden z těch aparátů, kde stačí stisknout tlačítko a člověk si přehraje zvolený kus znovu. V životě se nelze vrátit zpět. Pan Zanetti se zjevně zmýlil. Kdosi někde musel stisknout jakési podivné tlačítko, neboť život Andrewa Stilmana se právě začal odvíjet znovu takový, jaký byl před dvaašedesáti dny. Napínavý román nejprodávanějšího francouzského autora Marc Levy (*1961) Patří k nejúspěšnějším francouzským spisovatelům. Narodil se v Boulogne-Billancourt v departementu Hauts-de-Seine. V 18 letech se připojil k francouzskému Červenému kříži a zároveň studoval management a informatiku na univerzitě v Paříži. V roce 1983 vytvořil ve Francii a ve Spojených státech společnost specializující se na počítačovou grafiku. V roce 1989 na svoji funkci rezignoval a začínal znovu od nuly. Se dvěma přáteli založil stavební společnost, která ho proslavila a stala se jednou z prvních firem zabývajících se kancelářskou architekturou ve Francii. Jeho první román A co když je to pravda? (Et si c’était vrai…, 2005) zaznamenal hned po vyjití velký úspěch a Steven Spielberg podle něj natočil stejnojmenný film, kde hlavní roli ztvárnili Reese Witherspoon a Mark Ruffalo. Po úspěchu první knihy se věnuje jen psaní. Vydal dosud dvanáct knih, z nichž každá se stala bestsellerem, a psal také texty písní, mimo jiné i pro Johnnyho Hallydaye. Třináctá kniha Druhá šance byla dosud přeložena do téměř 50 jazyků a i o ni projevili zájem filmaři. Marc Levy je podruhé ženatý, žije v New Yorku a má dva syny.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 199 Kč
 2. stejná vydání

  A co když je to pravda?


  (Et si c’était vrai...)
  A co když je to pravda?
  Levy Marc
  Stav: Výborný
  Romantická komedie založená na příběhu dvou mladých lidí dokazuje, že láska je opravdu nesmrtelná. Americký architekt Arthur žije v nově pronajatém bytě v San Franciscu a ani náhodou nepřemýšlí o tom, že by se mu mohl zjevit duch. Ten přichází v podobě Lauren, které byt patří, avšak po těžké automobilové nehodě je v nemocnici v hlubokém komatu. Po podivuhodném setkání se dva "nájemníci" bytu sbližují a dostávají do spletitých romantických a komických situací. Tento neobvyklý vztah je však ohrožen Laureninou matkou, která se rozhoduje ukončit život své dcery...
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 100 Kč
 3. A co když je to pravda?
  Levy, Marc - 2005 - 220 str.
  Romantická komedie založená na příběhu dvou mladých lidí dokazuje, že láska je opravdu nesmrtelná.
  e-Antikvariát Kant (Praha 1) - 89 Kč
 4. A co když je to pravda
  Marc Levy , ill. obálka: Jolana Ryšavá - 2001 - 220 str.
  Albatros 2001. 220 stran, ilustrátor: obálka: Jolana Ryšavá
  Stav: perfektní
  Antikvariát U nás (Praha 4) - 85 Kč
 5. A co když je to pravda
  Marc Levy - 2005 - 217 str.
  Albatros, Praha, velmi dobrý stav, orig. brož. vazba, ta má mírně ohnuté rohy, listy slabě nažloutlé, 2. vydání, 217 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 100 Kč
 6. A co když je to pravda?
  Marc Levy - 2005 - 217 str.
  Albatros 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 7. A co když je to pravda?
  Marc Levy - 2005 - 217 str.
  Albatros 2005
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 65 Kč
 8. A co když je to pravda?
  Levy Marc - 2001
  Albatros plus 2001
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 150 Kč
 9. A co když je to pravda?
  Levy Marc - 2005
  Albatros plus 2005
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 150 Kč
 10. A co když je to pravda ?
  LEVY Marc - 2001
  A 4 brož.
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 160 Kč