Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

4. aukce : obrazy, kresby 19.-21. století, sochy, plastiky, objekty, fotografie, česká a světová grafika : Olomouc, 18. října 2003.

Galerie Vltavín, 2003. 12 s.
  1. Katalog Aurea 9. aukce 6.12.2003
    - 2003 - 160 str.
    2003
    Vazba: Papírová lepená
    Stav: Desky poškozené, ohnuté rohy, popisky tužkou
    Antikvariát Skoda Abzeichen [internet] - 99 Kč
  2. 53. aukce
    Prošek, Václav - 2003
    brožovaná, 5/17/2003
    Antikvariát Diviš (Praha 8) - 50 Kč
  3. 12. aukce pohlednic
    kolektiv, autorů - 2003
    sešit, 4/5/2003