Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

2012 - galaktický střed : návrat Velké Matky.

Page, Christine R
Pragma, 2009. 239 s.

Baila.net - více informací o knize, hodnocení, vlastní seznamy

 1. 2012 a galaktický střed Návrat velké matky
  CHRISTINE R. PAGE, M.D. - 2009
  Pragma 2009. Vazba: Brož Stav: 1 (1- nejlepší, 5-nejhorší) Naše postavení v galaxii, jež započalo velkým přiblížením v roce 1987 a potrvá do roku 2023, představuje pro lidstvo šestatřicetileté období příležitostí k vybudování nového věku rozšířeného vědomí. Naše galaxie je jako Velká Matka zdrojem veškerého stvoření a její střed je jejím srdcem. Posvátné přiblížení Země k srdci Velké Matky s sebou přináší obrodu posvátných ženských vlastností Trojné bohyně - intuice, emocionální tvořivosti a obnovy. Rozměry 14 x 21 cm, Počet stran 239.
  Antikvariát Sušice (Sušice) - 100 Kč
 2. 2012 Galaktický střed - Návrat Velké Matky

  Procházíme neobyčejným obdobím planetární historie. V roce 2012 se Slunce poprvé po šestadvaceti tisících letech opět dostane do nejtěsnější blízkosti Galaktického středu. Toto naše postavení v galaxii, jež započalo velkým přiblížením v roce 1987 a potrvá do roku 2023, představuje pro lidstvo šestatřicetileté období příležitostí k vybudování nového věku rozšířeného vědomí. Naše galaxie je jako Velká Matka zdrojem veškerého stvoření a její střed je jejím srdcem. Posvátné přiblížení Země k srdci Velké Matky s
  Apokryf (Brno) - 89 Kč
 3. Page Ch.R. - 2009
  Naše postavení v galaxii, jež započalo velkým přiblížením v roce 1987 a potrvá do roku 2023, představuje pro lidstvo šestatřicetileté období příležitostí k vybudování nového věku rozšířeného vědomí. Naše galaxie je jako Velká Matka zdrojem veškerého stvoření a její střed je jejím srdcem. Posvátné přiblížení Země k srdci Velké Matky s sebou přináší obrodu posvátných ženských vlastností Trojné bohyně - intuice, emocionální tvořivosti a obnovy. Rozměry 14 x 21 cm, Počet stran 239.
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 80 Kč
 4. 2012 Galaktický střed - Návrat Velké Matky Page Christine R., M. D.

  Naše galaxie je jako Velká Matka zdrojem veškerého stvoření a její střed je jejím srdcem. Dle autorky lze pomocí alchymie a mytologie obnovit spojení s nástroji, které jsou v tomto období k dispozici a využít je ke splynutí s Velkou Matkou.
  Antikvariát Novem Portis (Havlíčkův Brod) - 125 Kč