Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Autor: Weis ("drago" - "li")

Stránky: | začátek | drago | li
 1. Dragon Lance: Čas bratrství
  Weis, Margareth; Hickman, Tracy - 1996
  Rok: 1996; Vydavatel: Návrat; Edice: Dragon Lance - Kroniky; Velikost: 12 x 18,5 cm; Počet stran: 442; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 2. Dragon Lance: Draci jarního úsvitu
  Weis, Margareth; Hickman, Tracy - 2002
  Rok: 2002; Vydavatel: Návrat; Edice: Dragon Lance - Kroniky sv. 2; Velikost: 12 x 18,5 cm; Počet stran: 437; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 150 Kč
 3. Dragon Lance - Legendy I.-III. (Čas bratrství, Válka zatracených, Zkouška bratrství)
  Weis, Margaret / Hickman, Tracy - 2010
  přeložila Hana Vlčinská, 2. vydání
  1. podzemní antikvariát (Praha 1) - 350 Kč
 4. Dragon Lance - Legendy - svazek 1 - Čas bratrství
  Weis M. - 1996
  Návrat 1996, brož, velmi dobrý stav
  Antikva U Vinohradské vodárny (Praha 3) - 80 Kč
 5. Dragon Lance: Válka ztracených
  Weis, Margareth; Hickman, Tracy - 1996
  Rok: 1996; Vydavatel: Návrat; Edice: Dragon Lance - Kroniky; Velikost: 12 x 18,5 cm; Počet stran: 431; Vazba: brožovaná; Poznámka: pěkný stav;
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 6. DragonLance — Druhá generace
  Weis, Margaret - Hickman, Tracy - 2007 - 350 str.
  Fantom Print 2007.
  Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 150 Kč
 7. Dragonlance Kangův regiment 1 Brigáda zatracených
  Weis Margaret
  Válka kopí skončila porážkou pro síly Královny Temnot a skupina jejích drakoniánských vojáků opustila bojiště. Drakoniáni ze ženijní jednotky první dračí armády přišli na to, že válka v sobě nese jednu velkou nevýhodu – jeden během ní může snadno zemřít. Vedení smělým plukovníkem, Bozakem jménem Kang, se drakoniáni dostanou do Karoliských hor, kde v malém a poklidném údolíčku založí vesnici a zkouší žít v míru. Naneštěstí nemají vrchovští trpaslíci na druhé straně téhož údolí zrovna radost z vyhlídky na nové sousedy a jeden nájezd vede k druhému, což vyústí v třicet let trvající spor.
  Právě začalo léto. Žhavé léto předznamenávající zkázu Krynnu. Ve světě dochází k podivným a děsivým událostem – událostem, kterým nikdo v údolí nevěnuje nejmenší pozornost.
  Neboť trpaslíci objevili mapu vedoucí k pohádkovému pokladu ukrytému hluboko v tunelech trpasličího království Thorbardinu. Drakoniáni zjišťují, že tenhle poklad je pro ně cennější než všechno bohatství na světě a bezpodmínečně jej musí najít ještě před trpaslíky. Královna Temnot mezitím spřádá vlastní plány. Kdo první získá poklad? A bude někdo naživu, aby si jej pak také užil?
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 197 Kč
 8. DragonLance Kangův regiment 2 Drakoniánská čest


  (DragonLance: Draconian Measures)
  DragonLance Kangův regiment 2 Drakoniánská čest
  Weis Margaret
  Kangovi a jeho regimentu se stále nedaří splnit si svůj velký sen - usadit se v opuštěném trpasličím městě daleko na severu a klidně žít. Do cesty se jim staví zima, hlad - a tisíce goblinů, kteří na ně neustále útočí.
  Drakoniánů ubývá a Kang má strach, že se mu nepodaří splnit ani nejdůležitější úkol ze všech, které si stanovil - ochránit malou skupinku drakoniánských žen, které se vylíhly z vajec nalezených v dračí slují pod trpasličími chodbami, a zachovat tak pro drakoniány naději na přežití i do budoucna.
  Situace se komplikuje, zvlášť když strategie boje goblinů se náhle dramaticky mění a zdá se, jako by je někdo mocný a schopný řídil a dal do jejich útočných výpadů pevný řád...
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 197 Kč
 9. Dragonlance Kroniky 3 Draci jarního úsvitu
  Weis Margaret
  Draci.
  Bájná stvoření z legend. Pohádky, které se vyprávějí dětem.
  Ale teď se draci vrátili na Krynn. Hrůzy války a ničení zachvátily zemi.
  S příchodem jara však přichází i naděje. Hrdinové, konečně vyzbrojeni dračími kopími, vedou lidi do poslední zoufalé bitvy proti drakům.
  Rytíř a barbarský bojovník, bojovník-obr a půlelf, trpaslík a šotek a také čaroděj s temnotou v duši; ti všichni musejí překonat vlastní pochyby a vzájemné sváry, jinak nemají naději, že porazí...
  Takhisis, Královnu Temnot.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 10. DragonLance: Legendy 1 — Čas bratrství
  Weis, Margaret — Hickman, Tracy - 1996 - 442 str.
  Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 100 Kč
 11. Dragonlance Legendy 1 Čas bratrství
  Weis Margaret
  Ukrytý v temnotě obávané Věže Vysoké magie v Palanthasu, obklopený nepopsatelnými stvořeními zla, splétá Raistlin Majere plán, kterým hodlá temnotu podrobit své vůli. Crysania, krásná oddaná kněžka boha Paladina, se pokouší využít svou víru, aby ho z té temnoty vyvedla. Je slepá vůči jeho úmyslům, a tak je pomalu vtahována do Raislinovy úhledně utkané pasti. Když si Karamon uvědomí Raistlinův plán, vydává se na cestu v čase do města Ištar v době těsně před Pohromou, která ho zničila. Tam společně s všudypřítomným šotkem Tasslehoffem hodlá bojovat o Raistlinovu duši. Alespoň v to pevně věří…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 224 Kč
 12. DragonLance: Legendy 2 — Válka zatracených
  Weis, Margaret — Hickman, Tracy - 1996 - 431 str.
  Nakladatelská brož, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 100 Kč
 13. Dragonlance Legendy 2 Válka zatracených
  Weis Margaret
  Na Krynn dopadla ohnivá hora. Bohové zničili Chrám v Ištaru. O sto let později je země Ansalon bezútěšnou pustinou a jeho obyvatelé bojují o přežití v zemi týrané nemocemi, hladomorem a válkou. Když Raistlin – nyní mocný čaroděj – prchal z Ištaru, odsouzeného k záhubě, poslal pomocí magie bratra Karamona a kněžku Crysanii právě do této doby. Chce tu ve Věži Vysoké magie vstoupit do Portálu a vyzvat na souboj Královnu Temnot. Jeho plány se však jeden po druhém začínají hroutit…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 224 Kč
 14. Dragonlance Legendy 3 Zkouška bratrství
  Weis Margaret
  Raistlin otevírá Portál a vstupuje do Propasti. S Crysanii po boku vyzývá Královnu Temnot k bitvě, jejíž vítěz získá cenu nejvyšší - místo mezi bohy.
  Ve stejné době se Karamon a šotek Tasslehoff přemíšťují do budoucnosti, kde vidí důsledky Raistlinových činů. Karamon konečně pochopí, jak bolestnou oběť bude muset přinést, aby předešel bratrovu úspěchu.
  Staří přátelé i podivní spojenci se scházejí, aby mu pomohli, ale poslední krok musí udělat Karamon sám.
  Vstoupit do Propasti...
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 224 Kč
 15. Dragonlance Temný učedník 1 Jantar a popel
  Weis Margaret
  Nový román Margaret Weisové ze světa DragonLance, navazující na její skvělou trilogii Válka duší.
  V krvavém finále Války duší pohřbila Mina svou Temnou královnu i vlastní budoucnost. Pak se ale zamilovala do Chemoše, okouzlujícího, pohledného boha smrti.
  Zatímco se Krynnem šíří upíří kult, musí hrdinové – včetně mnicha, sloužícího zlé mořské bohyni, a šotka, který mluví s mrtvými – překazit Mininu smlouvu se zlem a zastavit temné učedníky.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 206 Kč
 16. Dragonlance Temný učedník 2 Jantar a železo
  Weis Margaret
  Druhá kniha trilogie Temný učedník.
  Minina snaha uniknout z věže v Krvavém moři, kde ji vězní žárlivý bůh, ji přivádí k Síni rouhání a k nečekanému objevu. Pro většinu krynnských bohů je to však nevítaný objev.
  Hrdinové bojující s šířením děsivých Milovaných získávají nové spojence v paladinovi a čarodějce, upíří kult se však šíří rychleji, než mu dokáží bránit; musí najít kořen všeho zla a zastavit je přímo tam.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 206 Kč
 17. Dragonlance Temný učedník 3 Jantar a krev
  Weis Margaret
  Mina vyzvedla z lásky k bohu Chemošovi z mořského dna Věž Vysoké magie, stále však netuší, kým doopravdy je – bohyní světla, již svedla Královna temnoty Takhisis na temnou stranu. Z vln se vynoří v podobě šestileté holčičky a jejími společníky jsou pouze mnich boha Majereho Rhys, jeho fenka Atta a šotek Rulík. Právě oni jsou jedinou její možnou cestou ke spáse, hrází před vlivem pokušitelů, mořské bohyně Zeboim a boha oživlých mrtvých Chemoše, kteří touží definitivně narušit rovnováhu mezi silami Světla a Temnoty a Minu obrátit na stranu temnoty. Pouze mnich, šotek a pes mohou děvčátko dovést na místo, kde se bude moci rozhodnout o svém osudu i osudu celého světa zcela sama, na místo, které jí připomíná dětství a kde vyrůstala se Zlatolunou, Boží domov.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 206 Kč
 18. Dragonlance Válka duší 1 Draci padlého slunce
  Weis Margaret
  Od zkázonosné Chaosovy války, po které bohové odešli z Krynnu, uběhlo už čtyřicet let. Ansalon ovládli krutí a mocní draci, rozdělili si mezi sebou pevninu a vybírají desátky od zotročených lidí. * Hrdinové minulosti se uložili k zaslouženému odpočinku. Na jejich místo nastoupí noví hrdinové, aby dál bojovali proti zlu. * Svět se mění, nikdo však netuší, jestli k dobrému, či zlému. Přes Ansalon se přežene divoká magická bouře, jež s sebou přinese záplavy a požáry, smrt a zhoubu. A z chaosu povstane podivná, tajemná mladá žena. Její osud je nerozlučně spjat s osudem Krynnu. Protože jen ona zná budoucnost, která je zvláštním způsobem pevně svázaná se strašlivým tajemstvím ukrytým v minulosti.
  Dotisk
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 233 Kč
 19. Dragonlance Ztracené kroniky 2 Draci paní oblohy
  Weis Margaret
  Kitiara rozehraje spiknutí, které dovede tři solamnijské rytíře při pátrání po dračím jablku až do Ledových končin. Její sokyně Laurana se spolu s přáteli Sturmem, Tasslehoffem a Flintem k nebezpečné rytířské výpravě připojí, a tak se vydává na svou pouť za osudem. Kitiara však zatím čelí rozhodující zkoušce. Přísahá, že stráví noc na nejobávanějším místě na Krynnu, v hradu Dargaard, příbytku rytíře smrti Pána Sotha. Nikdo z těch, kdo se kdy odvážili vydat na ono děsivé místo, se nevrátil živý, aby o tom mohl vyprávět. Kitiara se však musí Sothovi postavit, jinak ji v rukou její Královny čeká poprava.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 242 Kč
 20. Dragonlance Ztracené kroniky 3 Draci zlatookého mága
  Weis Margaret
  Čaroděj Raistlin přijímá Černý plášť a s dračím jablkem, mocným magickým artefaktem, který získal, putuje do Neraky, aby se stal stoupencem Temné královny a jedním z nejmocnějších mágů Ansalonu. Zjišťuje však, že plány Takhisis jsou zcela odlišné a že bohyně poté, co Ansalon dobude, plánuje všechny zotročit. Raistlin tak rozehrává složitou a smrtící dvojitou hru – slouží zároveň silám světla i temnoty, povstalcům z Neraky i císaři Ariakasovi, a jeho cílem je jediné – zabránit příchodu bohyně Takhisis na svět…
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 215 Kč
 21. stejná vydání

  Historie - učitelka života?


  několik sond do dějin české země I.-XIV. století
  Historie - učitelka života?
  Weis, Martin - 2004 - 241 s. str.
  Sursum, Tišnov 2004, 1. vyd.
  Vazba: pevná s obálkou
  Stav: velmi dobrý
  na přídeští vlepeno ex libris
  Antikvariát Malý čtenář [internet] - 100 Kč
 22. stejná vydání

  Historie - učitelka života?


  několik sond do dějin české země I.-XIV. století
  Historie - učitelka života?
  Weis Martin - 2004 - 241 str.
  1.vydání
  Antikvariát Bílé vrány (Uherské Hradiště) - 100 Kč
 23. Hvězda strážců 1—2: Ztracený král / Králova zkouška
  Weis, Margaret - 934 str.
  Dvě nakladatelské brože, velmi dobrý stav.
  Antikvariát u Léona Cliftona (Praha 4) - 190 Kč
 24. Hvězda strážců 2 - Králova zkouška
  Margaret Weis - 1999
  Vydáno: 1999 Stav: brožovaná, dobrý
  Antikvariát u pošty (Ostrava) - 130 Kč
 25. Hvězda strážců 2 - Králova zkouška
  Weis Margaret - 2000
  Návrat 2000, OBr.
  Antik (České Budějovice) - 165 Kč
 26. Hvězda strážců - Králova oběť
  Margaret Weis - 2000
  Návrat 2000
  SOS Knihy (Ostopovice) - 81 Kč
 27. Hvězda Strážců. Sv. 1, Ztracený král
  Weis, Margaret - 1998 - 473 s. str.
  Návrat, Brno 1998
  Stav: Výborná brož
  Antikvariát Morava (Brno) - 80 Kč
 28. Hvězda Strážců. Sv. 1, Ztracený král
  Weis, Margaret - 1998 - 473 s. str.
  Návrat, Brno 1998
  Vazba: měkká
  Stav: pěkný
  Galaktická revoluce svrhla dynastii Starfireů a nastolila vládu Demokratické republiky. Podporovat zavražděného krále se nyní trestá smrtí. Ale ve vzdálených světech žije několik přeživších Strážců, kteří ukrývají nebezpečné tajemství: Kdesi v galaxii žije pravý následník trůnu. Po stopách ukrytého krále se vydá Pán Válek, bezohledný republikánský generál, který umí zacházet s krvemečem. Jen několik statečných rebelů se odváží proti němu postavit: mladý Dion, který se snaží najít svůj osud, žoldák Tusk, velitel Dixter, stojící mimo zákon a krásná paní Maigrey, jediná žijící osoba, která se může rovnat s mazaným Pánem Válek. A tak je čeká rozhodující bitva proti galaktické korupci – rozhodující oběť za slávu ztraceného královského trůnu.
  Antikvariát u stromu (Pacov) - 80 Kč
 29. Hvězda Strážců. Svazek 3, Králova oběť
  Weis, Margaret - 2000 - 517 s. str.
  Návrat, Brno 2000
  Vazba: brožovaná
  Stav: Pěkná brož
  Antikvariát Morava (Brno) - 59 Kč
 30. Jantar a popel
  Margaret Weis - 2011 - 255 str.
  V krvavé dohře Války duší Mina pohřbila svou Temnou královnu i vlastní budoucnost. Ale pak se ale zamilovala do Chemoše, okouzlujícího, pohledného boha smrti… Zatímco se Krynnem nezadržitelně šíří upíří kult, noví hrdinové – včetně mnicha, sloužícího zlé mořské bohyni, a šotka, který mluví s mrtvými – musí překazit Mininu smlouvu se zlem a zastavit temné učedníky.
  Krmítko pro duši (Jihlava) - 100 Kč
 31. Jarmila (Eine Liebesgeschichte aus Böhmen)
  Ernst Weiß - 1998 - 104 str.
  VITALIS, Prag, výborný stav, orig. matná lamin. vazba, 1. vydání, v němčině, 104 stran.
  Antikvariáty.cz (Praha 1, 2) - 68 Kč
 32. Jihočeské Ave
  Martin Weis - 2001 - 143 str.
  vyd. Arista v r. 2001, 143 str., brož.
  Přečtené knihy (Praha 6) - 65 Kč
 33. Králova oběť
  Margaret Weis - 2000
  Mladý Starfire je nadějí vesmíru: koncem zkorumpované vlády, koncem velkého teroru Corasiánů… nebo není? Přestože Diona chrání Pán Válek Derek Sagan a paní Maigrey Morianna a přestože má zlověstnou prostorovou rotační bombu, je chlapec stále velmi nezkušený. Když Sagan padne do léčky, paní Maigrey ví, že jen ona jediná má šanci ho zachránit. A aby to mohla udělat, musí opustit Diona a nechat celý vesmír otevřený corasiánskému útoku. Nyní v sobě Dion musí najít pověstnou sílu královského rodu Starfireů anebo vládnout mrtvému vesmíru. Nakl. Návrat, Brno, 2000. Cyklus Hvězda Strážců, sv. 3. Původní brož, 517 stran, rozměr 12,5 × 19,5 cm. Velmi dobrý stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 90 Kč
 34. Králova oběť
  Weis, Margaret - 2000
  Návrat, Brno 2000.
  Vazba: pův. brož.
  Dobrý stav, mírně ušpiněná ořízka. Třetí kniha sci - fi trilogie Hvězda strážců.
  eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem (Frýdek-Místek) - 80 Kč
 35. Králova oběť - Hvězda strážců svazek 3
  Margaret Weis - 2000 - 517 str.
  Návrat 2000
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 36. Králova zkouška
  Weis - 1999
  Návrat 1999, 2
  Antikvariát Ve Dvoře (Plzeň) - 132 Kč
 37. Králova zkouška - Hvězda strážců sv. 2
  Margaret Weis - 1999 - 463 str.
  Návrat 1999
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 95 Kč
 38. Kroniky - 2 sv. - Draci zimní noci, Draci podzimního soumraku
  Margaret Weis, Tracy Hickman - 1995
  Návrat 1995
  velmi dobrý stav, brož
  Dva antikváři (Praha 10) - 350 Kč
 39. Legendy svazek 3 Zkouška bratrství
  M.Weis, T.Hickman - 1996 - 338 str.
  Návrat 1996. 338 stran
  Stav: Dobrý
  Antikvariát Kačur (Praha 7) - 80 Kč
Stránky: | začátek | drago | li