Můj antikvariát

vyhledávání v českých antikvariátech

Vyzkoušejte novou verzi vyhledávače

Autor: Scott (po "dil")

Stránky: | začátek | dil | iv | ml | ostro | po | s | texas | the-r
 1. A Cold Wind from Orion
  ASNIN Scott - 1980
  PB, Sci-fi
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 190 Kč
 2. A History Of Torture
  Scott George Riley - 1995
  Senate 1995, anglicky
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 130 Kč
 3. stejná vydání

  Akvárium


  praktická příručka pro zakládání, ošetřování a udržování sladkovodních a mořských akvárií
  Akvárium
  Scott, Peter W - 1997 - 191 s. str.
  Ikar, Praha 1997, 2. vyd.
  Vazba: původní
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 120 Kč
 4. ALCHYMISTA - TAJEMSTVÍ NESMRTELNÉHO NIKOLASE FLAMELA

  Vázaná s obálkou, 400 stran. Josh a Sophie jsou obyčejná dvojčata, která si chtějí během prázdnin vydělat na první auto. Josh si najde práci v malém knihkupectví u manželů Flemingových a jeho sestra v kavárně naproti přes ulici. Jednoho dne se jim změní celý život, když se v ulici objeví podivné auto s ještě podivnější posádkou. Jsou svědky kouzelnického souboje o starodávnou knihu kouzel, která má nevídanou moc. Obsahuje totiž všelijaké návody a postupy popisující mimo jiné výrobu zlata z běžných kovů nebo elixír mládí. Není divu, že po ní touží chamtivý Dr. Dee, který se spojil se starší nesmrtelnou rasou, jež zemi vládla dávno před příchodem lidí. Dr. Dere zaútočí na Nicka Fleminga, který ale není jen ledajakým obchodníkem, ale především strážce tajemství knihy kouzel a také alchymista v jedné osobě. Dvojčata se mu popočátečním šoku snaží pomoci ubránit knihu ale nakonec marně. Dee si odnáší nejen pro co přišel, ale také unáší alchymistovu ženu Perenelu. Naštěstí Josh v boji vytrhne z knihy nejdůležitější část pro rituál, který by umožnil návrat nesmrtelných na zemi a tím uvrhl lidstvo do jejich otroctví ne-li hůře. Dvojčata se tak dostávají do nebezpečí, protože Dee bude chtít získat i zbylé stránky a on nenechává svědky. Nicolas Flamel, což je Nickovo pravé jméno, proslulý alchymista, který se narodil před více než sedmisty lety odvádí sourozence do domnělého bezpečí v království bohyně Hekate. Na cestě se k nim připojí starověká válečnice, která sice patří k upíří rase, ale prokáže naprosto svoji loajalitu. V Hekatině říši se dvojčata dovídají, že jim Nick neřekl úplnou pravdu. Existuje věštba, která mluví o velkém boji mezi dobrem a zlem o stávající uspořádaní světa, do kterého se zapojí dvojčata, slunce a měsíc, která jedno jsou a boj rozhodnou. Náhodou má Josh čistě zlatou auru a Sophie čistě stříbrnou. Nick přesvědčí sourozence, aby nechali Hekate, bohyni tří tváří, probudit jejich magickou sílu, protože čím dál víc věcí nasvědčuje tomu, že oni jsou dvojčata z proroctví. Bohužel Dee už to ví také a ve spojení s dalšími dvěma nesmrtelnými napadne Hekatinu říši, a tak Hekate stihne probudit pouze Sophiiny schopnosti. Josh si připadá méněcenný a hlavně zrazený, protože Nickovou vinou ztrácí nejbližšího člověka ve svém životě. Sophie totiž není tím čím bývala, protože probuzení způsobilo, že se mnohonásobně zvýšila její schopnost vnímat věci z okolí, což se neumí vypnout. Naneštěstí není čas, aby ji to Hekate naučila, jelikož její království je zničeno a propadá se zpátky do nicoty, ze které vzešlo. Pod alchymistovým vedením utíkají na jih k čarodějnici, která ovládá jeden z nejdůležitějších živlů-vzduch. Shodou okolností je to i babička starověké upíří válečnice, která naučí Sophii vše, co umí a nakonec jim pomůže utéct prostřednictvím kouzelných zrcadel, jelikož i zde je dostihne Dee se svojí armádou mrtvých.
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 230 Kč
 5. Ambiciózní blondýnka
  Scott Marshall - 2007
  2007
  Vazba: DVD v papírovém obalu
  Stav: dobrý
  93 min, Jessica Simpson, Rachael Leigh Cook, Luke Wilson
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 6. Americký upír 2


  (American Vampire 2)
  Americký upír 2
  Snyder/ Scott Capullo/ Greg
  Druhá část komiksových příběhů.
  Las Vegas 1936 - první americký upír Skinner se tu usazuje, ale na obzoru je válka mezi nejstaršími
  upíry světa a navíc je zde tajemná společnost, která je chce vyhladit úplně všechny...
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 449 Kč
 7. Antispam
  Wolfe, Scott, Erwin - 2004 - 375 str.
  Computer Press 2004
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 85 Kč
 8. Babylon revisited and other stories
  SCOTT F. - 1960
  brož. pb.
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 180 Kč
 9. Baránkova večera
  HAHN Scott - 2005 - 152 str.
  Svätá omša ako nebo na zemi slovenština
  Shiori Antikvariát (Viničné Šumice) - 77 Kč
 10. Batman - Hřbitovní směna
  Snyder/ Scott Capullo/ Greg
  Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny. Zvládne Batman zachránit město a především všechny své blízké? Už třetí kniha z opěvované série Scotta Snydera a Grega Capulla. Pokud jste si mysleli, že nemůže být nic větší nářez než Soví tribunál a Soví město, tak vás tenhle komiks vyvede z omylu.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 539 Kč
 11. Batman - Smrt rodiny brož.


  (Batman: Death of the Family)
  Batman - Smrt rodiny brož.
  Snyder/ Scott Capullo/ Greg
  Joker je zpátky. S jeho obličejem sice není všechno v pořádku, ale úsměv má na něm stále jako přišitý a hlavu má plnou nápadů, jak zničit Batmana. Tentokrát to hodlá vzít opravdu důkladně. Nestačí mu zničit temného rytíře. Chce zabít všechny. Zvládne Batman zachránit město a především všechny své blízké?
  Už třetí kniha z opěvované série Scotta Snydera a Grega Capulla. Pokud jste si mysleli, že nemůže být nic větší nářez než Soví tribunál a Soví město, tak vás tenhle komiks vyvede z omylu.
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 404 Kč
 12. Batman - Soví město brož.


  (Batman: The City of Owls)
  Batman - Soví město brož.
  Snyder/ Scott Capullo/ Greg
  Komiksové pokračování Batmana a Sovího tribunálu.
  Sovy se snaží zmosnit se vlády nad Gothamem...
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 449 Kč
 13. Batman - Soví tribunál brož.


  (Batman: The Court of Owls)
  Batman - Soví tribunál brož.
  Snyder/ Scott Capullo/ Greg
  Scénář: Scott Snyder
  Kresba: Greg Capullo
  Batman samozřejmě slyšel příběhy o gothamském Sovím tribunálu. O společenství, které se schází v hlubokých stínech a používá noční dravce jako svou vizitku. Slyšel o tom, že členové tohoto mocného tajného spolku jsou skutečnými vládci Gothamu. Ale Temný rytíř tyto zvěsti odmávl jako babské báchorky. Gotham bylo jeho město.
  Až doteď.
  Brutální zabiják zatíná své žiletkově ostré pařáty do nejlepších a nejznámějších osobností města - stejně jako do těch nejnebezpečnějších a nejvražednějších. A pokud jsou temné legendy pravdivé, jsou jeho páni ještě mocnější dravci, než si kdy Batman dokázal představit - a mají svá hnízda úplně všude...
  Hvězdný tým složený ze scenáristy Scotta Snydera a Grega Capulla hrdě uvádí závratnou ságu tajemství a děsu!
  Antikvariát Wales (Praha 4) - 404 Kč
 14. BLADE RUNNER: THE FINAL CUT,
  SCOTT R. - 2007
  REŽ. RIDLEY SCOTT , THE BLADE RUNNER PARTNERSHIP, 2007,
  Chiméra (Ostrava) - 100 Kč
 15. Bohemian Verses
  Scott H. Rogers - 1993 - 215 str.
  Modrá Músa Publishers 1993
  Antikvariát Smíchov (Praha 5) - 135 Kč
 16. BOOMERANG

  A1 Sweet Sue Written-By – Victor Young 3:55 A2 Boomerang Written-By – Petr Lander 3:25 A3 I\'m Crazy \'Bout My Baby Written-By – Alex Hill*, Thomas \"Fats\" Waller* 5:00 A4 The Golden Frame Written-By – Antonín Bílý 5:20 A5 Royal Garden Blues Written-By – Clarence Williams, Spencer Williams (2) 3:50 B1 Love In Davos Written-By – Tony Matzner* 4:20 B2 Life Is A Matter Of Chance Written-By – Jaroslav Ježek 4:20 B3 Scott Scat Written-By – Tony Scott (2) 5:10 B4 Blues For Charlie Parker Written-By – Tony Scott (2) 5:05 Companies, etc. Exported By – Artia Copyright (c) – Artia Phonographic Copyright (p) – Supraphon Recorded At – Studio Dejvice Credits Arranged By – Antonín Bílý (tracks: A4), Pavel Smetáček (tracks: A1 to A3, A5, B1), Tony Scott (2) (tracks: B3, B4), Vítězslav Marek (tracks: B2) Banjo – Ivo Pluháček (tracks: A1, A3, A5) Baritone Saxophone – Ivan Smetáček Bass – Antonín Lodr Clarinet, Tenor Saxophone, Vocals – Tony Scott (2) Design [Cover] – Stanislav Dvorský Drums – Jiří Jirásek Engineer [Recording] – Gustav Houdek, Jiří Brabec (2) Guest, Bass – Luděk Hulan (tracks: B4), Vincenc Kummer (tracks: A4, B2) Guest, Guitar – Rudolf Dašek (tracks: A2, B3) Guest, Trombone – Jan Hynčica Guitar – Ivo Pluháček (tracks: A4, B2), Vítězslav Marek (tracks: B1, B2) Leader, Alto Saxophone – Pavel Smetáček Liner Notes – Lubomír Dorůžka Photography By [Back Cover] – Pavel Vácha Photography By [Front Cover] – Antonín Krčmář Piano – Antonín Bílý Recording Supervisor [Recording Director] – Jan Spálený Recording Supervisor [Recording Director], Producer – Tony Matzner* Soprano Saxophone, Tenor Saxophone – Jiří Niederle Trumpet – Vítězslav Marek (tracks: A1 to A5, B4) Notes © 1978, Artia ? 1978, Supraphon Made in Czechoslovakia Artia Prague Recorded at the Supraphon Studio in Dejvice, Prague, from 10 to 14 October, 1977
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 200 Kč
 17. Boží úchvatná milost
  D.Scott Meadows - 2013
  Poutníkova četba 2013
  Vazba: brožovaná
  Stav: nová
  Antikvariát u Prahy [internet] - 50 Kč
 18. Bůh je mým druhým pilotem
  Scott Robert L. - 1993
  letecké boje, brož
  Antikvariát Josef Počta (Praha 9) - 30 Kč
 19. Bůh je mým druhým pilotem
  Robert L. Scott - 1993 - 173 str.
  Vzpomínky jednoho z pilotů slavné skupiny Létajících tygrů, kteří operovali začátkem čtyřicátých let nad Barmou, Čínou a Indií. Měkká vazba, 173 stran.
  Antikvariát Opava (Opava) - 40 Kč
 20. Bůh je mým druhým pilotem
  Scott Robert L. - 2002
  Naše vojsko 2002, pv omyv
  Antikvariát Dana Kurovce (Praha 3) - 60 Kč
 21. Bůh je mým druhým pilotem
  Robert L.Scott - 2002 - 176 str.
  Nakladatelská vazba,212x150,lehce nažloutlá stářím,jinak pěkná
  Antikvariát Levné knihy (Praha 4) - 66 Kč
 22. Bůh je mým druhým pilotem
  Scott, Robert L. - 2002
  Rok: 2002, Vydavatel: Naše vojsko, Obálka: Jiří Chodil, Velikost: 15 x 21 cm, Počet stran: 174, Vazba: laminovaná, Poznámka: pěkný stav, jako nová, 
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 100 Kč
 23. Bumerang
  Jony Scott and Traditional Jazz Studio - 1115
  Supraphon, 1115 2417ZA, 1978, deska i přebal v krásném stavu.
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 150 Kč
 24. Bumerang
  Tony Scott a Traditional Jazz Studio - 1115
  Supraphon 1115 2417 ZA, 1978, Track list: 01 Sweet Sue, 02 Bumerang, 03 I'm Crazy 'bout My Baby, 04 Zlatý rám, 05 Royal Garden Blues, 06 Láska v Davosu, 07 Život je jen náhoda, 08 Scott Scat, 09 Blues For Charlie Parker,
  Antikvariát Bastion (Tábor) - 140 Kč
 25. Bumerang
  Tony Scott & Traditional Jazz Studio - 1978
  rok vydání: 1978, kdo vydal: Supraphon, stav: dobře zachováno
  Antikvariát Motýl (Praha 8) - 120 Kč
 26. Bumerang
  Jony Scott - 1978
  Supraphon 1978
  Vazba: LP v obalu
  Stav: dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 100 Kč
 27. BUMERANG

  Sleevenote Lubomír Dodůžka, obal Stanislav Dvorský. A1 Sweet Sue Written-By – Victor Young 3:55 A2 Boomerang Written-By – Petr Lander 3:25 A3 I\'m Crazy \'Bout My Baby Written-By – Alex Hill, Thomas \"Fats\" Waller 5:00 A4 The Golden Frame Written-By – Antonín Bílý 5:20 A5 Royal Garden Blues Written-By – Clarence Williams, Spencer Williams (2) 3:50 B1 Love In Davos Written-By – Tony Matzner* 4:20 B2 Life Is A Matter Of Chance Written-By – Jaroslav Ježek 4:20 B3 Scott Scat Written-By – Tony Scott (2) 5:10 B4 Blues For Charlie Parker Written-By – Tony Scott (2) 5:05 Companies etc Exported By – Artia Copyright (c) – Artia Phonographic Copyright (p) – Supraphon Recorded At – Studio Dejvice Credits Arranged By – Antonín Bílý (tracks: A4), Pavel Smetáček (tracks: A1 to A3, A5, B1), Tony Scott (2) (tracks: B3, B4), Vítězslav Marek (tracks: B2) Banjo – Ivo Pluháček (tracks: A1, A3, A5) Baritone Saxophone – Ivan Smetáček Bass – Antonín Lodr Clarinet, Tenor Saxophone, Vocals – Tony Scott (2) Design [Cover] – Stanislav Dvorský Drums – Jiří Jirásek Engineer [Recording] – Gustav Houdek, Jiří Brabec (2) Guest, Bass – Luděk Hulan (tracks: B4), Vincenc Kummer (tracks: A4, B2) Guest, Guitar – Rudolf Dašek (tracks: A2, B3) Guest, Trombone – Jan Hynčica Guitar – Ivo Pluháček (tracks: A4, B2), Vítězslav Marek (tracks: B1, B2) Leader, Alto Saxophone – Pavel Smetáček Liner Notes – Lubomír Dorůžka Photography By [Back Cover] – Pavel Vácha Photography By [Front Cover] – Antonín Krčmář Piano – Antonín Bílý Recording Supervisor [Recording Director] – Jan Spálený Recording Supervisor [Recording Director], Producer – Tony Matzner* Soprano Saxophone, Tenor Saxophone – Jiří Niederle Trumpet – Vítězslav Marek (tracks: A1 to A5, B4) Notes © 1978, Artia ? 1978, Supraphon Made in Czechoslovakia Artia Prague Recorded at the Supraphon Studio in Dejvice, Prague, from 10 to 14 October, 1977
  Antikvariát Na Rynku (Hradec Králové) - 99 Kč
 28. C?l ?r?n
  Scott Ritter, 2008 - 2008 - 240 str.
  C?l ?r?n / Scott Ritter, 2008 - vazba: tvrd?, stav: nov?, p?vodn? ob?lka, stran 240 V dob?, kdy m?dia p?in??ela dal?? a dal?? zpr?vy o americk?ch pl?nech vojensk?ho ?toku na ?r?n, do?lo k odhalen? je?t? v?bu?n?j?? af?ry. Uk?zalo se, ?e Spojen? st?ty prodaly Izraeli na 500 "pror??e?? bunkr?" neboli ob??ch leteck?ch pum a tis?ce kus? dal?? munice, kterou by Izrael mohl vyu??t k ?toku na ?r?n. ?r?nsk? reakce byla rychl? a o?ek?van?. Teher?n znovu zd?raznil, ?e by v p??pad? jak?hokoli vojensk?ho ?toku na sv? ?zem? provedl ostr? odvetn? opat?en?, a nav?c nazna?il, ?e by v takov?m p??pad? uva?oval i o preemptivn?m ?toku. ?r?nsk? ministr obrany Al? ?amch?n? varovn? prohl?sil: "Nebudeme sed?t a ?ekat, co n?m ostatn? ud?laj?". Jakoby na d?kaz, ?e tato slova nejsou pr?zdnou hrozbou, p?edvedl ?r?n na ka?doro?n? vojensk? p?ehl?dce v ??jnu 2004 nov? balistick? st?ely dlouh?ho doletu popsan? protiamerick?mi protiizraelsk?mi hesly. ? ? Doporu?ujeme va?? pozornosti: www.zapalovace-ryti.cz www.e-svitidla.com www.e-karneval.cz Ryt?, brou?en?, grav?rov?n? Sv?tidla Massive Partnersk? kost?my pro karneval Zippo? Skladem Expres Shop Sv?tidla Design Lirio? D?msk? karnevalov? kost?my Reklamn? Cedule USA Sv?tidla EGLO P?nsk? karnevalov? kost?my Novinky
  e-Trafika.cz (Liberec) - 139 Kč
 29. Cakewalk : nahrávání, úpravy a mixování hudby na počítači
  Garrigus, Scott R - 2003
  Computer Press
  Antikvarium (Zlín, Brno, Praha) - 120 Kč
 30. Card/ Sedmý syn
  SCOTT Orson - 1999
  Laser 1999
  Antikvariát Čejka (Praha 5) - 100 Kč
 31. Čaroděj : tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela
  Scott, Michael - 2008 - 454 s. str.
  Knižní klub, V Praze 2008, 1. vyd., 454 s.
  Vazba: Pevná
  Stav: Hřbet ohmataný
  Antikvariát Avion (Liberec) - 100 Kč
 32. Černý zázrak
  Scott Cyril - 1998
  Jan Kočnar 1998
  Vazba: Brožovaná
  Stav: Zachovalá
  Antikvariát S (Humpolec) - 20 Kč
 33. Černý zázrak
  Cyril Scott - 2000 - 80 str.
  Jan Kočnar 2000. 80 stran
  Antikvariát České Budějovice (České Budějovice) - 65 Kč
 34. CHILDREN OF THE MIND, THE CONCLUSION TO ENDER`S SAGA
  SCOTT CARD - 1996
  ORSON SCOTT CARD, VYŠLO V NEW YORKU 1996, A TOR BOOK,
  Chiméra (Ostrava) - 90 Kč
 35. Chladná hrůza
  Siegel, Barbara Siegel, Scott - 1993 - 107 s. str.
  Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit, Praha 1993, 1. vyd.
  Vazba: brožovaná
  Stav: velmi dobrý
  Antikvariát Poděbrady (Poděbrady) - 40 Kč
 36. Chladná hrůza
  Siegelovi Barbara a Scott - 1993
  Kredit 1993, vydání první, brožované, dobrý stav.
  Antikvariát JANQAS (Česká Třebová) - 25 Kč
 37. Chladná hrůza. Stopy hrůzy 15
  Barbara Siegel - 1993 - 110 str.
  Kredit, ed. Buldok 1993, První. vyd., dobrý, viz foto, menší formát
  Antikvariát59.cz (Praha 10) - 25 Kč
 38. Chvilka s kytarou 19 - Original Rags
  Scott Joplin - 1988
  Panton, 1988, Praha, notový záznam, velký formát, sešit, 5 str., pěkný stav
  Antikvariát Karlín (Praha 8) - 80 Kč
 39. Cíl Írán
  Scott Ritter - 2008
  Pravda o plánech Bílého domu na změnu íránského režimu. Mladá fronta, 2008. Původní vazba s přebalem, 8°, 237 stran. Pěkný stav (viz foto)!
  Antikvariát Valentinská (Praha 1) - 130 Kč
Stránky: | začátek | dil | iv | ml | ostro | po | s | texas | the-r