Autor: Marco (po "j")
-
Bosco, Marco - 2003 - 96 str.
Antikvariát Poděbrady - 60 KčEgmont ČR, Praha 2003, 1. vyd.
Vazba: brožovaná s ilustrací
Stav: dobrý -
Bordogni Marco
Antikvariát Valentinská - 80 KčCollection Litolff. Henry Litolff´s Verlag. 3 exercices. Pour Soprano ou Tenor. -
Hugh A. Andrews, Jindřich Marco - 1948 - 64 str.
Antikvariáty.cz - 200 KčAnt. Dědourek, Třebechovice, 1948
velmi dobrý stav polopl.vazba s přebalem, ten mírně otlačený, hřbet lehce vyšisovaný a odřený, ochranný karton.obal, obálka, 271 vyobr., 64 stran -
H. A. Andrews J. Marco - 1948
Antikvariát Na Rynku - 99 KčA. Dědourek Třebechovice pod Orebem 1948. Vázaná bez obálky, na titulním listě anonymní věnování, mírně odřené desky, první vydání, 271 stran textu a fotografií. -
ANDREWS Hugh A./ MARCO Jindřich - 1948
Shiori Antikvariát - 250 KčAntonín Dědourek , Třebechovice pod Orebem 1948 I. vyd.
Vazba: Celoplátěná s obálkou - Obálka a grafická úprava Karel Pekárek
Stav: Obálka nese mírné známky opotřebení,jinak velmi dobrý stav
Předmluva Philip Nichols a Jan Masaryk / Překlad Alžběta Pacovská -
Andrews, Hugh A. / Marco, Jindřich - 1948 - 271 str.
1. podzemní antikvariát - 200 KčAnt. Dědourek , Třebechovice 1948
ilustrace autor
obálka Pekárek, Karel
celoplátěná vazba
271 stran
stav dobrý -
Marco Jindřich - 1948 - 64 str.
Antikva U Vinohradské vodárny - 80 KčAnt. Dědourek, 1948, A3, 64 stran textu a 271 fotografií, obálka lehce odřená, v okrajích otrhaná a zohybaná, kniha velmi dobrý stav -
H. A. Andrews, J. Marco - 1948 - 272 str.
Antikvariát Smíchov - 185 KčAnt. Dědourek 1948. 272 stran -
Hugh A. Andrews, Jindřich Marco - 1948 - 271 str.
Antikvariát Kačur - 300 KčAnt. Dědourek 1948. 271 stran
Stav: dobrý -
Anrews, Marco - 1948
Antikvariát Ve Dvoře - 360 KčDědourek 1948.
Vazba: Kniha je opatřena obálkou
Stav: 2 (1- nejlepší, 5-nejhorší) -
Andrews, Hugh A., Marco, Jindřich - 1948 - 271 str.
eAntikvariat.cz - Ant. Pod Svícnem - 650 KčDědourek, Ant., Třebechovice 1948. 271 stran
Vazba: pův.polopl.
velmi dobrý stav, 271 hlubokotiskových reprodukcí fotografií Anglie, fotografie Jindřich Marco -
Andrews Hugh A., Marco Jindřich - 1948 - 64 str.
Antikvariát Felix Jenewein - 200 KčAntonín Dědourek Třebechovice pod Orebem 1948, předmluva velvyslance Philipa Nicholse a Jana Masaryka, 271 čb. hlubotisk. fotografií, polopl. vazba 64 stran textu, 4°, mírně ušpiněné a zažloutlé desky, natržená předposlední stránka - jinak dobře zachováno -
Andrews Hugh A., Marco Jindřich - 1948 - 360 s. str.
Antikvariát Dana Kurovce - 200 Kčr.v. 1948, nakladatel Ant. Dědourek, , pv s o, 360 s. -
Marco Moretti - 2005 - 134 str.
Antikvariát Smíchov - 175 KčSlovart 2005. 134 stran
Stav: Roh poškozen pádem. -
Nesse, Marco , ill. fotografické přílohy - 1991 - 149,165 str.
Antikvariat-knihy.cz - 60 KčRiopress, Praha 1991, il.: fotografické přílohy
Stav: Výborná originální vazba -
Nesse, Marco - 1991 - 149,165 str.
Antikvariat-knihy.cz - 80 KčRiopress, Praha 1991
Stav: Výborná originální vazba -
Nese Marco - 1991
Antikvariát MarLen - 105 Kčvelmi dobrý stav, vydavatel: Riopress, rok vydání :1991, 4 knihy -
Allegro John Marco - 1967 - 188 str.
Antikvariát Judaica - 100 KčNauka, Moskva 1967. 188 stran
Vazba: brožovaná
Stav: dobrý
rusky -
Bert Marco Schuldes, Sam Lanceata - 1999 - 129 str.
Antikvariát Kačur - 200 KčGrünekraft 1999. 129 stran
Stav: Dobrý
německy -
Marco Jindřich Měřička Václav - 1976 - 251 str.
Antikvariát Dlážděná - 900 KčArtia, Praha 1976
Vazba: původní, celoplátěná, 251 stran, s obálkou
Stav: dobrý
Množství vyobrazení. -
Indro Montranelli, Marco Nozza - 1977 - 346 str.
Antikvariát Kačur - 120 KčMladá fronta 1977. 346 stran
Stav: Dobrý
natržená obálka -
Montanelli, Indro Nozza, Marco - 1977 - 346 str.
Antikvariát Poděbrady - 70 KčMladá fronta, Praha 1977, 1. vyd.
Vazba: původní s obálkou
Stav: velmi dobrý -
Indro Montanelli, Marco Nozza - 1977 - 352 str.
Antikvariát Kačur - 100 KčMladá fronta 1977. 352 stran
Stav: Dobrý -
MONTANELLI Indro / NOZZA Marco - 1977 - 352 str.
Shiori Antikvariát - 88 KčMladá fronta, Praha 1977 I. vyd. 352 stran
Vazba: Celoplátěná s obálkou - Přebal,vazba a grafická úprava Zdeněk Ziegler
Stav: Obálka nese známky opotřebení.Knižní blok je v pořádku.
Překlad a vysvětlivky Zdeněk Frýbort -
Indro Montanelli, Marco Nozza - 1977 - 352 str.
Antikvariát Kačur - 130 KčMladá fronta 1977. 352 stran
Stav: Dobrý -
Jindřich Marco - 1995 - 148 str.
Antikvariáty.cz - 200 KčOrbis, Praha, 1995
velmi dobrý stav orig. vazba s lamin. přebalem, ten natržený na hřbetu a lehce odřený, čb fotografie, text V. Birgus, 1. vydání, 148 stran -
Jindřich Marco, Vladimír Birgus - 1995 - 148 str.
Antikvariát Kačur - 200 KčOrbis 1995. 148 stran
Stav: Dobrý -
uspořádal Marco Belpoliti - 2003 - 248 str.
Antikvariáty.cz - 150 KčPaseka, Praha - Litomyšl, 2003
výborný stav orig. kartonová vazba s přebalem, 1. vydání, 248 stran -
uspořádal Marco Belpoliti - 2003 - 248 str.
Antikvariáty.cz - 100 KčPaseka, Praha - Litomyšl, 2003
velmi dobrý stav, pouze listy lehce nažloutlé orig. kartonová vazba s přebalem, 1. vydání, 248 stran -
Belpoliti Marco - 2003 - 244 str.
Jihočeské antikvariáty - 100 KčPaseka, Praha - Litomyšl 2003 244 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý -
Marco Jindřich - 1991 - 50 str.
Antikvariát Felix Jenewein - 95 KčJosef Novotný Praha 1991, obrazová publikace, čb. fotografie, celopl. vazba 50 stran, 8°, velmi dobře zachováno -
Jindřich Marco, Karel Cudlík - 1998 - 135 str.
Antikvariát Valentinská - 250 KčArgo, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, (cca 21,5 x 24,5 cm), 135 stran. Pěkný stav (viz foto).
![Zobrazit sledované označené záznamy [Oko]](/assets/oko-btn.png)






